• اقساط مهر
اقساط مهر کیمیا

تسهیلات مهر کیمیا

               

تسهیلات ویژه با همکاری بانک قرض الحسنه مهر ایران و شرکت پارس ارمغان طلائی

 

بزرگترین طرح فروش اقساطی کالا و خدمات

 

کلیه اشخاص، کارمندان محترم دولت، شرکت‌ها، تعاونی‌ها، ارگان‌های دولتی و غیردولتی با حمایت مالی و پشتیبانی شرکت پارس ارمغان طلایی می‌توانند از این طرح استفاده نمایند.

 

توجه : به دستور بانک مرکزی جمهوری اسلامی از پرداخت تسهیلات به متقاضیانی که چک برگشتی، اقساط معوق و بدهی مشکوک الوصول در شبکه بانکی دارند معذوریم.

درصورتی‌که متقاضی استفاده از تسهیلات می‌باشید و مشمول یکی از موارد ذکر شده هستید شخص دیگری را به عنوان وام گیرنده معرفی و ثبت نام نمائید.

 

 

تمامی کالاها و خدمات درخواستی­ را از شرکت پارس ارمغان طلائی با شرایط اقساط تا سقف  24 ماه با کارمزد 4سالیانه از مانده بدهی دریافت نمایید.

 

سقف تسهیلات ارائه شده به هر فرد  40 میلیون تومان می باشد

جهت تسریع در اخذ تسهیلات به ازای هر 20 میلیون تومان یک شخص واجد شرایط معرفی نمایید

توجه : تسهیلات ارائه شده صرفا جهت خرید کالا و خدمات به تمامی افراد ( خانه ­دار - دانشجو - شاغلین و غیرشاغلین و ... ) در وب سایت کیمیا‌لاین می­‌باشد و به هیچ عنوان پرداخت وجه نقد امکان پذیر نیست.

 

شرایط اقساط تسهیلات قرض الحسنه

 

. تسهیلات ارائه شده طبق قانون بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با کارمزد سالیانه 4%  از مانده بدهی ارائه می­ گردد.

. تسهیلات فوق در دو طرح قابل دریافت می‌باشد.

طرح 1 ) درخواست کننده تسهیلات پس از ثبت درخواست در وب سایت کیمیا‌لاین و طی مراحل افتتاح حساب، به ازای هر مبلغی که به عنوان آورده ، واریز نماید بلافاصله تا سقف 4 برابر مبلغ واریزی، تسهیلات دریافت می­­‌نماید و در انتهای پرداخت اقساط مبلغ واریزی اولیه به درخواست کننده قابل برگشت و یا قابلیت پرداخت تسهیلات مجدد را دارد.­ ( قابل ذکر است مبلغ مانده در حساب شخصی درخواست کننده قابل مشاهده است.)

 مثال طرح 1 ) جهت دریافت تسهیلات 20 میلیون تومانی درخواست کننده تسهیلات، ابتدا درخواست خود را به وب‌سایت کیمیا‌لاین جهت ثبت در سامانه بانک قرض الحسنه مهر ایران ارائه می‌­نماید ، وی با مراجعه به نزدیکترین شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران بعد از افتتاح حساب، مدارک مورد نیاز جهت دریافت تسهیلات را ارائه و پس از تایید بانک، مبلغ 5 میلیون تومان به حساب (1-1966728-710-3001 بنام شرکت پارس ارمغان طلائی ) واریز می­‌نماید. بلافاصله تا سقف 4 برابر واریزی معادل 20 میلیون تومان کیف پول متقاضی در وب‌سایت کیمیالاین شارژ و امکان خرید کالا از وب سایت کیمیا لاین تا سقف 15 میلیون تومان در لحظه و 10 میلیون تومان در پایان اقساط برای ایشان وجود دارد. در انتهای پرداخت اقساط مبلغ واریزی اولیه به درخواست کننده قابل خرید و یا قابلیت پرداخت تسهیلات مجدد را دارد.

 

 

طرح 2 ) در صورتی­‌که درخواست کننده تسهیلات برای شروع امکان واریز مبلغ اولیه را نداشته باشد، می‌­بایست پس از ارسال درخواست در وب سایت کیمیا‌لاین و طی مراحل افتتاح حساب، مدارک مورد نیاز درخواست تسهیلات را به نزدیکترین شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران ارائه دهد. پس از تایید بانک، شرکت پارس ارمغان طلائی اقدام به پرداخت مبلغ ودیعه اولیه نموده و بلافاصله کیف پول شخص متقاضی در وب‌سایت کیمیالاین شارژ و امکان خرید کالا از وب سایت کیمیا لاین تا 50% مبلغ تایید شده در لحظه و 50% الباقی در پایان اقساط در پایان برای ایشان وجود دارد( مبلغ 50% در حساب درخواست کننده مسدود می باشد و در انتهای دوره قابل خرید می باشد.)

حداکثر سقف تسهیلات بدون آورده نقدی برای هر نفر 20 میلیون تومان می باشد . جهت دریافت مبالغ بیشتر می‌توانید به ازای هر 20 میلیون تومان 1 نفر واجد شرایط دریافت تسهیلات معرفی نمایید.

مثال طرح 2 ) در صورتیکه مبلغ درخواستی 20 میلیون  تومان باشد با تایید درخواست اولیه توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران، درخواست کننده می تواند 10 میلیون تومان آن را از وب سایت کیمیا‌لاین خرید انجام دهد و در ادامه به پرداخت اقساط تسهیلات 20 میلیون تومانی اقدام کند. مابقی مبلغ معادل 10 میلیون تومان در انتهای دوره اقساط قابل خرید می ­باشد.

 

 

مراحل دریافت تسهیلات ( در هر دو حالت )

- مشخصات خود را در وب سایت کیمیا‌لاین تکمیل و تایید نمایید.

- پس از اعلام وب سایت کیمیا‌لاین ، درخواست کننده می ­بایست مدارک لازم را به نزدیکترین شعبه بانک عامل ارائه نماید.

- ظرف مدت ۴۸ ساعت پس از تحویل مدارک از وب سایت کیمیا‌لاین به درخواست کننده اطلاع رسانی خواهد شد.

- درخواست کننده تسهیلات با کمک کارشناسان وب سایت کیمیا‌لاین اقدام به ثبت سفارش خود نموده و در سریعترین زمان ممکن کالای مورد نیاز را دریافت می­ نماید.

 

برای مشاهده نزدیکترین شعبه بانک  مهر ایران اینجا کلیک کنید

 

فرم درخواست اقساط مهر
در صورتی که میخواهید به سوابق درخواست های خود دسترسی داشته باشید ابتدا در سایت ثبت نام و سپس وارد سایت شوید و بعد از آن اقدام به پر کردن فرم زیر نمایید. در غیر اینصورت می توانید بدون لاگین کردن در سایت فرم زیر را پر کنید.

لطفا کیبورد خود را به زبان انگلیسی تغییر دهید.

اطلاعات آدرس

تمامی مبالغ به تومان می­باشد.

انصراف
Scroll